Bij Evoke kunnen we je natuurlijk altijd meer informatie geven over onze werkwijze, vacatures, sollicitaties, opdrachten en meer. Daarom kun je onze Relatie Managers altijd bereiken. Zij staan je graag te woord. Bel voor telefonisch advies of maak een afspraak en kom langs op een van onze vestigingen!

+31 (0)495-518999Afspraak?
Maandag8.30u - 17.30u
Dinsdag8.30u - 17.30u
Woensdag8.30u - 17.30u
Donderdag8.30u - 17.30u
Vrijdag8.30u - 17.00u
AlleBouw & InfraTechnologieCorporate ServicesManagementMarketingOffice
Relatie Manager Proces Technologie

Aaron van den Dungen

Team Manager Mechanical, Maintenance & Field Service

Alex van Steen

Senior Relatie Manager Bouwkunde

Babette Bruning

bart peerboom regio manager finance business intelligence evoke
Senior Team Manager Finance & BI

Bart Peerboom

Relatie Manager Finance

Bart van Mourik

Content Manager

Bas van der Weerden

Relatie Manager Maintenance & Field Service

Bas van Dongen

Corporate Recruiting Specialist

Bob Maeijer

Controller

Brian Consten

Manager Finance

Elian van Eijndhoven

Senior Office Manager

Evelien Rooijmans

Relatie Manager Bouwkunde

Gilles Puts

Manager Onboarding & Bonding

Guus Janssen

Business Development Manager

Hans Ulrich Perret

Content Manager

Ilona Tonnaer

Relatie Manager IT

Jari Klaver

Relatie Manager Bouwkunde

Jelle Oomen

Relatie Manager IT

Jeroen Maessen

Marketing & Communicatie Manager

Jesse Smedts

Regio Manager Breda

Joost Jonckers

Relatie Manager Industriële Automatisering

Jordi Cox

Senior Relatie Manager Supply Chain & Logistiek

Joris Heuvelmans

Relatie Manager IT

Kirsten Smeets

Relatie Manager Electronics

Kubilay Arik

Relatie Manager Mechanical

Lars Cornelis

Relatie Manager ROVM

Lennart Slaats

Senior Relatie Manager Laboratorium Techniek

Lisanne Plieger

Relatie Manager Electronics & IA

Lon Stappers

Operationeel Manager

Maaike Dekkers

Relatie Manager Electronics

Maiko Vaes

Office Manager

Marcha Cuijpers

Relatie Manager Maintenance & Field Service

Marius Florisson

mark evoke
Directeur

Mark Verhaegh

Digital Marketing Manager

Martijn Verhees

Max Buckers
Relatie Manager Mechanical

Max Buckers

Team Manager IT

Myron Bouvrie

Relatie Manager Bouwkunde

Myrte IJsebaert

Recruitment Marketeer

Niek Tappe

Team Manager Bouwkunde

Patrick Roelands

Senior Office Manager

Puck Boelaars

Relatie Manager Supply Chain & Logistiek

Remco Verheijden

Senior Relatie Manager ROVM

Richard Diepstraten

Regio Manager Weert

Rick de Haas

Office Manager

Robiene Martens

Office Manager

Romy Zegveld

Relatie Manager Geo & Milieu

Ruben Kerstens

Team Manager Mechanical, Supply Chain & Logistiek

Sam Sieben

Relatie Manager Proces Technologie & Laboratorium Techniek

Sarvesh Gupta

Digital Marketing Manager

Stefan Schroën

Stijn Groot
Relatie Manager Bouwkunde

Stijn Groot

Senior Relatie Manager Installatietechniek, Maintenance & Field Service

Stijn van Gils

Senior Office Manager

Sven Schuermans

Relatie Manager Electronics & IA

Tim Hutjens

Team Manager Electronics & IA

Tim Roumen

Relatie Manager Mechanical

Tim van der Borgh

Relatie Manager Finance

Vincent Welling

Geen resultaten gevonden

Relatie Manager Proces Technologie

Aaron van den Dungen

Telefoon:+31 (0)6 12390597

E-mail:avddungen@evokestaffing.nl

Team Manager Mechanical, Maintenance & Field Service

Alex van Steen

Telefoon:+31 (0)6 13228240

E-mail:avsteen@evokestaffing.nl

Senior Relatie Manager Bouwkunde

Babette Bruning

Telefoon:+31 (0)6 82524805

E-mail:bbruning@evokestaffing.nl

Senior Team Manager Finance & BI

Bart Peerboom

Mijn werk betekent ondernemen. Ik run ons regiokantoor in Maastricht werk als overkoepelend mee aan bedrijfsbeleid op landelijke schaal. Dat maakt dat ik dagelijks bezig ben met kansen grijpen, succes vieren met z’n allen, groeien mét visie en vooral vóóruit blijven gaan, samen met mijn mensen. Zij krijgen dezelfde vrijheden en verantwoordelijkheden. Boeken zij daarmee hun eigen successen, dan geniet ik daar nog meer van dan die van mezelf. Dat noem ik werken met passie en plezier, op onze eigen authentieke Evoke manier. Zodat we er écht zijn met de beste kansen voor elkaar, voor onze partners en boven alles onze Evokers.

Telefoon:+31 (0)6 15940314

E-mail:bpeerboom@evokestaffing.nl

Relatie Manager Finance

Bart van Mourik

Telefoon:+31 (0)6 82066108

E-mail:bvmourik@evokestaffing.nl

Content Manager

Bas van der Weerden

Telefoon:+31 (0)6 13840427

E-mail:bvdweerden@evokestaffing.nl

Relatie Manager Maintenance & Field Service

Bas van Dongen

Ik kan mezelf hier ontwikkelen tot een echte salestopper. Iedere week krijg ik van collega’s weer nieuwe handvaten om mijn persoonlijke ontwikkeling naar een hoger niveau te tillen. Bij Evoke ben je verantwoordelijk voor je eigen winkel en bepaal je je eigen agenda. De afwisseling tussen acquisitie, klantbezoeken en werkuitjes zorgt voor de juiste balans en positieve energie. Iedere dag heb je te maken met twee partijen die je probeert te verbinden: de technisch professional en de mooie bedrijven in de regio. Beide voorzie je van de beste service.

Telefoon:+31 (0)6 30954143

E-mail:bvdongen@evokestaffing.nl

Corporate Recruiting Specialist

Bob Maeijer

Controller

Brian Consten

Manager Finance

Elian van Eijndhoven

Evoke ziet jou en je ambitie. Wij doen er alles aan om onze Evokers aan de perfecte baan te helpen. Daarnaast zorgen we er met een gezonde dosis enthousiasme voor dat onze interne werknemers meegroeien met de organisatie. Dat betekent alle aandacht, vrijheid en zekerheid in één. Dat is wat ons Evoke maakt. Eén team – professioneel en hard werkend – waar je veel kansen krijgt en uitdagingen aangaat. Daarom werk ik al ruim 15 jaar met veel plezier bij Evoke!

Telefoon:+31 (0)495 697953

E-mail:eveijndhoven@evokestaffing.nl

Senior Office Manager

Evelien Rooijmans

Telefoon:+31 (0)495 697951

E-mail:erooijmans@evokestaffing.nl

Relatie Manager Bouwkunde

Gilles Puts

Manager Onboarding & Bonding

Guus Janssen

Bij Evoke heb ik de kans gekregen om veel te leren, uitdagende projecten aan te gaan en zo te ontdekken dat ik super gedreven ben. Zo leerde ik hier commercieel denken, heb ik me allerlei gespreksvaardigheden eigen gemaakt en leer ik nog steeds van de verschillende kwaliteiten van collega’s. En ik heb zelfs met dank aan Evoke een master opleiding kunnen afronden! Dat maakt dit werk echt leuk voor mij.

Telefoon:+31 (0)6 22384836

E-mail:gjanssen@evokestaffing.nl

Business Development Manager

Hans Ulrich Perret

Telefoon:+49 (0) 170 3708521

E-mail:uperret@evokestaffing.de

Content Manager

Ilona Tonnaer

Telefoon:+31 (0)6 82860917

E-mail:itonnaer@evokestaffing.nl

Relatie Manager IT

Jari Klaver

Telefoon:+31 (0)6 10168557

E-mail:jklaver@evokestaffing.nl

Relatie Manager Bouwkunde

Jelle Oomen

Telefoon:+31 (0)6 82389543

E-mail:joomen@evokestaffing.nl

Relatie Manager IT

Jeroen Maessen

Telefoon:+31 (0)6 82855177

E-mail:jmaessen@evokestaffing.nl

Marketing & Communicatie Manager

Jesse Smedts

Ik houd van toffe marketingcampagnes. Bedenken én creëren. Alles is hier mogelijk, alles is bespreekbaar. Dat betekent ongelimiteerd toffe campagnes runnen. Als je dan ook nog ziet dat jouw ideeën impact maken in de praktijk. geeft dat echt energie. Dan geniet je als marketeer.

Telefoon:+31 (0)6 82859431

E-mail:jsmedts@evokestaffing.nl

Regio Manager Breda

Joost Jonckers

Telefoon:+31 (0)6 22879131

E-mail:jjonckers@evokestaffing.nl

Relatie Manager Industriële Automatisering

Jordi Cox

Telefoon:+31 (0)6 12355349

E-mail:jcox@evokestaffing.nl

Senior Relatie Manager Supply Chain & Logistiek

Joris Heuvelmans

Telefoon:+31 (0)6 53539560

E-mail:jheuvelmans@evokestaffing.nl

Relatie Manager IT

Kirsten Smeets

Relatie Manager Electronics

Kubilay Arik

Telefoon:+31 (0)6 10078185

E-mail:karik@evokestaffing.nl

Relatie Manager Mechanical

Lars Cornelis

Telefoon:+31 (0)6 53798560

E-mail:lcornelis@evokestaffing.nl

Relatie Manager ROVM

Lennart Slaats

Telefoon:+31 (0)6 53538940

E-mail:lslaats@evokestaffing.nl

Senior Relatie Manager Laboratorium Techniek

Lisanne Plieger

Telefoon:+31 (0)6 30040498

E-mail:lplieger@evokestaffing.nl

Relatie Manager Electronics & IA

Lon Stappers

Telefoon:+31 (0)6 13502656

E-mail:lstappers@evokestaffing.nl

Operationeel Manager

Maaike Dekkers

Ik was op zoek naar een kleinere, platte organisatie waar ruimte is om te ondernemen en een eigen invulling te geven aan je functie. Evoke wil vooruit, is jong, gedreven en de snelheid waarmee we groeien is enorm. Als organisatie zijn we aan het groeien en aan het veranderen en iedereen draagt zijn steentje bij aan het grote geheel. Samen bouwen we aan een duurzame organisatie. Naast hard werken is er ook de ruimte om er voor mijn gezin te zijn op de momenten dat ik dat nodig vind.

Telefoon:+31 (0)6 82229310

E-mail:mdekkers@evokestaffing.nl

Relatie Manager Electronics

Maiko Vaes

Telefoon:+31 (0)6 51096405

E-mail:mvaes@evokestaffing.nl

Office Manager

Marcha Cuijpers

Telefoon:+31 (0)495 697957

E-mail:mcuijpers@evokestaffing.nl

Relatie Manager Maintenance & Field Service

Marius Florisson

Telefoon:+31 (0)6 30924825

E-mail:mflorisson@evokestaffing.nl

Directeur

Mark Verhaegh

Als oprichter en directeur van deze organisatie ben ik in hart en nieren loyaal, competitief en gericht op een duurzame toekomst.

In mijn vrije tijd rijd ik op verschillende racetracks in Nederland, België en Duitsland. Vanuit dat competitieve karakter zie ik altijd ruimte voor verbetering, en zet alles in om het beste eruit te halen. Als één Evoke zet ik mij met alle Evokers en Evoketeers in voor één missie: een sustainable future. Duurzaamheid in onze relaties, maar ook in onze carrières. Niet voor niets zijn we het snelst groeiende staffing bureau in sustainable technology. Daar ben ik trots op!

 

Telefoon:+31 (0)6 23982799

E-mail:mverhaegh@evokestaffing.nl

Digital Marketing Manager

Martijn Verhees

Telefoon:+31 (0)6 55505564

E-mail:mverhees@evokestaffing.nl

Relatie Manager Mechanical

Max Buckers

Telefoon:+31 (0)6 82657495

E-mail:mbuckers@evokestaffing.nl

Team Manager IT

Myron Bouvrie

Evoke is uitdagend, competitief en zorgt voor ontwikkeling. Eigenschappen die passen bij mijn eigen ambitie. Ik draai mijn eigen onderneming binnen een bestaande onderneming, uit die vrijheid haal ik veel voldoening. We hebben een enorm netwerk en elke Relatie Manager/Team Manager heeft zijn eigen expertise. Hierdoor kunnen we echt meerwaarde bieden bij het vinden van de juiste uitdaging en kunnen we opdrachtgevers ondersteuning bieden op technisch vlak.

Telefoon:+31 (0)6 10561215

E-mail:mbouvrie@evokestaffing.nl

Relatie Manager Bouwkunde

Myrte IJsebaert

Telefoon:+31 (0)6 82705947

E-mail:mijsebaert@evokestaffing.nl

Recruitment Marketeer

Niek Tappe

Bij Evoke krijg ik alle vrijheid om mijn eigen nieuwe functie te ontwikkelen. Goed idee met onderbouwing? Uitvoeren maar! We zitten in een groeiende organisatie en dat merk je. Geen dag is hetzelfde. Elke keer doen we nieuwe toffe dingen met onze Evokers, netwerk en mijn team van gezellige collega-Evoketeers. Dat brengt elke keer weer positieve energie!

 

Telefoon:+31 (0)6 10898477

E-mail:ntappe@evokestaffing.nl

Team Manager Bouwkunde

Patrick Roelands

Telefoon:+31 (0)6 82179325

E-mail:proelands@evokestaffing.nl

Senior Office Manager

Puck Boelaars

Telefoon:+31 (0)495 697952

E-mail:pboelaars@evokestaffing.nl

Relatie Manager Supply Chain & Logistiek

Remco Verheijden

Telefoon:+31 (0)6 51374471

E-mail:rverheijden@evokestaffing.nl

Senior Relatie Manager ROVM

Richard Diepstraten

Telefoon:+31 (0)6 12280672

E-mail:rdiepstraten@evokestaffing.nl

Regio Manager Weert

Rick de Haas

Bij Evoke is alles mogelijk en zelfontwikkeling staat hier centraal. Zo ben ik van Senior Relatie Manager, via de functie Team Manager, doorgegroeid tot Regio Manager. Deze kansen worden je hier aangereikt, maar je moet ook zelf proactief bezig zijn met de volgende stap en die verantwoordelijkheid niet alleen krijgen, maar ook nemen. Mijn opgedane kennis mag ik nu delen met mijn team en dat geeft mij een boost. Samen bouwen we aan iets moois, leren we van onze fouten, maar delen we ook zeker onze succesmomenten.

Telefoon:+31 (0)630438926

E-mail:rdhaas@evokestaffing.nl

Office Manager

Robiene Martens

Telefoon:+31 (0)495 238208

E-mail:rmartens@evokestaffing.nl

Office Manager

Romy Zegveld

Relatie Manager Geo & Milieu

Ruben Kerstens

Telefoon:+31 (0)6 22939808

E-mail:rkerstens@evokestaffing.nl

Team Manager Mechanical, Supply Chain & Logistiek

Sam Sieben

Telefoon:+31 (0)6 30505884

E-mail:ssieben@evokestaffing.nl

Relatie Manager Proces Technologie & Laboratorium Techniek

Sarvesh Gupta

Telefoon:+31 (0)6 12335606

E-mail:sgupta@evokestaffing.nl

Digital Marketing Manager

Stefan Schroën

Het mooiste aan mijn werk is de ruimte die ik met mijn team krijg om onze werkzaamheden zelf in te richten. Heeft iemand een goed idee, dan gaan we er vol voor! Dat maakt elke dag anders, met altijd nieuwe kansen en snelle persoonlijke ontwikkeling.

Telefoon:+31 (0)6 12399507

E-mail:sschroen@evokestaffing.nl

Relatie Manager Bouwkunde

Stijn Groot

Telefoon:+31 (0)6 82853226

E-mail:sgroot@evokestaffing.nl

Senior Relatie Manager Installatietechniek, Maintenance & Field Service

Stijn van Gils

Telefoon:+31 (0)6 13677613

E-mail:svgils@evokestaffing.nl

Senior Office Manager

Sven Schuermans

Ons office team is groot en groeiende, met allemaal jonge collega’s. Het is gewoon gezellig, we ondersteunen elkaar dagelijks en werken zo heel fijn samen in een mix van seniors en juniors. Zo leer je heel veel heel snel van elkaar en bepaal je veel zelf in je werk, zoals je prioriteiten en je planning.

Telefoon:+31 (0)495 697955

E-mail:sschuermans@evokestaffing.nl

Relatie Manager Electronics & IA

Tim Hutjens

Telefoon:+31 (0)6 30920559

E-mail:thutjens@evokestaffing.nl

Team Manager Electronics & IA

Tim Roumen

Telefoon:+31 (0)6 10707437

E-mail:troumen@evokestaffing.nl

Relatie Manager Mechanical

Tim van der Borgh

Telefoon:+31 (0)6 82058104

E-mail:tvdborgh@evokestaffing.nl

Relatie Manager Finance

Vincent Welling

Telefoon:+31 (0)6 51388678

E-mail:vwelling@evokestaffing.nl